تماس با ما

تماس با چسب و پخش خورشیدیان :

۶۶۰۸۴۰۹۵ – ۶۶۰۳۴۴۱۰ – ۶۶۰۸۴۱۰۶

 

تلگرام :

۰۹۲۰۲۳۶۱۳۴۷

درباره ما

پخش چسب و رنگ خورشیدیان

پخش رنگ و چسب خورشیدیان

پخش رنگ و چسب خورشیدیان به همت نیروی جوان و متخصص فعالیت خود را از سال ١٣٩٠ شروع کرده و به لطف ایزد منان با پیشرفت در تهیه و توزیع رنگ و صنایع وابسته مفتخر به همکاری با مشتریان گرانقدر خود بوده است.
پخش رنگ و چسب خورشیدیان در زمینه تامین و توزیع انواع محصولات رنگ و چسب، سمباده و ابزار الات و مشتقات رنگی وابسته فعالیت مینماید.
این شرکت توانسته است با اخذ نمایندگی از شرکت های بزرگ و معتبر رنگ و چسب گام بزرگی را در تحقق اهداف شرکت در جهت خدمات رسانی به مشتریان عزیز بردارد.

رنگها :

رنگ هاویلوکس – رنگ سحر – رنگسازی ایران – ساندورا – کاپارول – ائینه – عارف شیمی – سما و مبین – سپید -طیف – پارس بهار – پارس اشن – رنگارنگ اطلس –
زرفام

انواع اسپری :

اسپری گلریز -اسپری اطلس -اسپری گلنقش

چسب ها :

چسب ساروج – چسب شمال – چسب هل – چسب بل – چسب طوطی -چسب مشهد – میتراپل – ثناباند – کاسپین -چسب قوام – جلاسنج – احسان – استحکام – نوار چسب کاغذی و کریستال – چسب حرارتی غفاری – میکا

انواع مشتقات رنگی :

قلم و غلطک (رولپا ، استارگیل ، تیک رول ، ایران ، کارا ، تک ، خرم ، پریاب ، اذین،پارسا)

انواع بتونه ها و درزگیرها :

بتونه پلاستیک – بتونه روغنی – همه کاره – سنگی – اکناف -کناف
(سما،ارس،ساندورا،اطلس،ائینه،زل،تکنو ارکو و اپکس)

انواع تینر روغنی و فوری :

تینر بیات ، سوناز ، ستایش

انواع عایق رطوبتی و آب بندی

انواع لیسه و کاردک

جور،شانه ای،ساختمانی،اتومبیلی،پلاستیکی (پیشرو – داروک – کارا -نوین – هما – روور )

اسید و جوهر نمک – گریس – تفنک اکواریوم – روان کننده wD40

تیغ شیشه معمولی و تیغ شیشه تعویض شو

نوار درزگیر – بست کمربندی -واکس لاستیک و چرم – حلال ١٢٣ – سینی غلطک (۴سایز) -کاتر و تیغ کاتر

رنگها

رنگ های هاویلوکس:

رنگ روغنی براق آلکیدی سفید هاویلوکس 

رنگ روغنی براق آلکیدی سفید هاویلوکس برپایه رزین‌ الکیدی بلند روغن ساخته شده و دارای براقیت بالا، انعطاف‌پذیری خوب، کاربری آسان و دوام فوق‌العاده می‌باشد. این محصول بعنوان یک رنگ تزئینی بر روی سطوح فلزی، گچی، سیمانی و بتنی در محیط‌های شهری و نیمه صنعتی کاربرد دارد.
● آماده‌سازی سطوح: برای حصول اطمینان از دوام و چسبندگی خوب رنگ به سطح لازم است سطح مورد رنگ‌آمیزی بدون عیب، خشک، تمیز و عاری از ذرات خارجی باشد.

● نحوه استفاده: قبل از مصرف با مقدار متناسبی تینر روغنی استاندارد (ترجیحا تینر T-731 هاویلوکس) رقیق گردیده و کاملا مخلوط و یکنواخت گردد.

● دمای کاربرد: دمای مناسب محیط و سطح برای اعمال، ۴۵ ـ ۵ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌باشد. از اعمال رنگ روی سطوح داغ یا سطوح یخ‌زده، و نیز هنگام بارندگی، و رطوبت بسیار زیاد خودداری شود.

● زمان خشک شدن: در دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی ۵۵% ، خشک شدن سطحی حدود ۲ ساعت و خشک شدن عمقی حدود ۲۴ ساعت.

● بسته بندی: ظروف فلزی یک کیلویی، گالن فلزی ۴ کیلویی و سایر طبق سفارش .

● نگهداری: محیط سرپوشیده خشک و خنک (۳۵ ـ ۵ درجه سانتیگراد)، دور از تابش خورشید، و دارای تهویه مناسب نگهداری گردد. توصیه می‌شود این محصول ظرف ۱۸ ماه از تاریخ تولید مصرف شود.

رنگ استخری هاویلوکس 

رنگ استخری هاویلوکس برپایه رزین‌‌های اکریلیک ترموپلاست ساخته شده و دارای چسبندگی بسیار خوب، مقاومت در برابر نفوذ آب، مقاومت در برابر اشعه UV، دوام خوب و کاربری آسان است. این محصول بعنوان رنگ استخری و تزئینی در رنگ‌آمیزی استخرهای شنا و مانند آن کاربرد دارد.

● آماده‌سازی سطوح: برای حصول اطمینان از دوام و چسبندگی خوب رنگ به سطح لازم است سطح مورد رنگ‌آمیزی بدون عیب، خشک، تمیز و عاری از ذرات خارجی باشد.

● نحوه استفاده: قبل از مصرف با مقدار متناسبی تینر روغنی استاندارد (ترجیحا تینر T-400 هاویلوکس) رقیق گردیده و کاملا مخلوط و یکنواخت گردد.

● دمای کاربرد: دمای مناسب محیط و سطح برای اعمال، ۳۵ـ ۵ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌باشد. از اعمال رنگ روی سطوح داغ یا سطوح یخ‌زده، و نیز هنگام بارندگی، و رطوبت بسیار زیاد خودداری شود.

● زمان خشک شدن: در دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی ۵۵% ، خشک شدن سطحی حدود ۱۰ دقیقه و خشک شدن عمقی حدود ۲۴ ساعت.

● بسته بندی: ظروف فلزی یک کیلویی، یک گالنی و سایر طبق سفارش .

● نگهداری: محیط سرپوشیده خشک و خنک (۳۵ ـ ۵ درجه سانتیگراد)، دور از تابش خورشید، و دارای تهویه مناسب نگهداری گردد. توصیه می‌شود این محصول ظرف ۱۸ ماه از تاریخ تولید مصرف شود.

رنگ روغنی مات آلکیدی سفید هاویلوکس

رنگ روغنی مات آلکیدی سفید هاویلوکس برپایه رزین‌‌های آلکیدی بهبود یافته ساخته شده و دارای ظاهر مات، پوشش خوب، کاربری آسان و دوام و ماندگاری فوق‌العاده می‌باشد. این محصول بعنوان یک رنگ تزئینی بر روی سطوح فلزی، گچی، سیمانی و بتنی در محیط‌های شهری و نیمه صنعتی کاربرد دارد.

● آماده‌سازی سطوح: برای حصول اطمینان از دوام و چسبندگی خوب رنگ به سطح لازم است سطح مورد رنگ‌آمیزی بدون عیب، خشک، تمیز و عاری از ذرات خارجی باشد.

● نحوه استفاده: قبل از مصرف با مقدار متناسبی تینر روغنی استاندارد (ترجیحا تینر T-731 هاویلوکس) رقیق گردیده و کاملا مخلوط و یکنواخت گردد.

● دمای کاربرد: دمای مناسب محیط و سطح برای اعمال، ۳۵ ـ ۵ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌باشد. از اعمال رنگ روی سطوح داغ یا سطوح یخ‌زده، و نیز هنگام بارندگی، و رطوبت بسیار زیاد خودداری شود.

● زمان خشک شدن: در دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی ۵۵% ، خشک شدن سطحی حدود ۱ ساعت و خشک شدن عمقی حدود ۲۴ ساعت.

● بسته بندی: ظروف فلزی یک کیلویی، گالن فلزی ۵ کیلویی و سایر طبق سفارش .

● نگهداری: محیط سرپوشیده خشک و خنک (۳۵ ـ ۵ درجه سانتیگراد)، دور از تابش خورشید، و دارای تهویه مناسب نگهداری گردد. توصیه می‌شود این محصول ظرف ۱۸ ماه از تاریخ تولید مصرف شود.

ترکیب رنگ کامپیوتری

ترکیب رنگ کامپیوتری چیست ؟

ترکیب رنگ کامپیوتری ، یکی از مشکلات بزرگ و مهمی که شما عزیزان برای انتخاب رنگ مناسب برای محیط زندگی ومحل کار خود هستید این است که اگر بخواهید رنگ مورد نظر خود را تهیه کنید باید تعداد زیادی از رنگهای مادر را با هم ترکیب کنید . این موضوع علاوه بر وقت گیر بودن و هزینه بر بودن آن دو مشکل اساسی دارد . اول این که آن رنگی که پس از ترکیب کردن بوجود می آمد ، همان رنگ مد نظر شما (بصورت صد در صد) نبود و دوم اینکه بر فرض مثال اگر آن رنگ ، همان رنگ مد نظر شما بود ، برای بدست آوردن همان رنگ در نوبت های بعدی با مشکل مواجه میشوید و دقیقا همان رنگ قبلی را نمی توان تهیه کرد و این باعث می شود که ادامه اجرای رنگ با همان رنگ قبلی و یکسان ، اجرا نشود.

ما این مشکل را با دستگاه ترکیب رنگ کامپیوتری برای شما عزیزان برطرف کرده ایم. شما میتوانید رنگ مورد نظر خود را از کاتالوگ و رنگهای موجود در سایت انتخاب کنید و هم بصورت آنلان و هم بصورت حضوری خرید خود را انجام دهید و درب منزل خود دریافت نمایید.

یکی از مزیت های این نوع رنگهای ترکیبی کامپیوتری این است که شما پس از ماهها و حتی چند سال بعد از خرید اول خود ، به همان رنگ و البته به هر مقدار که نیاز داشته باشید ؛ بدون استرس و نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن آن رنگ را درب منزل خود دریافت نمایید . فقط کافیست کد رنگی که در نوبت اول سفارش داده اید را به ما اعلام کنید.

فروشگاه اینترنتی پخش رنگ خورشیدیان بهترین مرکز ترکیب رنگ کامپیوتری به صورت آنلاین در ایران است که این امکان را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید بدون کوچک ترین حرکتی، فقط رنگ مورد نظر خود را به صورت آنلاین مشاهده و خرید کنید و در سریع ترین زمان ممکن درب محل خود دریافت نمائید!

ترکیب رنگ کامپیوتری
ترکیب رنگ کامپیوتری

مزایای سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری

 • با استفاده از این روش مشتری لازم نیست چندین رنگ و مادر رنگ تهیه کند و مازاد آن را دور بریزد
  یا بالاجبار مصرف نماید.
 • مقدار بهینه ای از خمیر رنگ اضافه می شود و در عمل ارزانتر از روش سنتی می باشد.
 • خطای انسانی در ترکیب رنگ حذف می شود.
 • ترکیب رنگ در مقادیر کم (۱ کوارت) امکان پذیر است.
 • ترکیب رنگ تکرار پذیر است و در صورت تمایل مشتری، کد رنگی که تینت شده ثبت می شود و در صورت مراجعه مجدد مشتری از همان رنگ به هر مقدارکه لازم داشته باشد ترکیب و تحویل مشتری می گردد.
 • مشتری با هر سلیقه ای رنگ دلخواه خود را اجرا می کند.
 • رنگ ترکیبی ساخته شده با کامپیوتر یک مزیت بزرگ دارند و آن این که شما هزینه ی کمتری را می پردازید چرا که رنگ را به میزان نیاز خود تهیه می کنید و در صورت اتمام دوباره همان رنگ برای شما ساخته می شود .
 • تنوع رنگی بسیار بالا
 • و …
ترکیب رنگ کامپیوتری
ترکیب رنگ کامپیوتری

کاتالوگ رنگ های کامپیوتری

برای استفاده از ترکیب رنگ کامپیوتری به یک کاتالوگ رنگ نیاز دارید : این کاتولوگ ها برگه های رنگ شده ای هستند که هر کدام یک کد رنگ را نشان می دهد. شما عزیزان با مراجعه به این لینک می توانید کاتالوگ کدهای رنگ کامپیوتری را مشاهده کنید و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید .

یک نکته در انتخاب رنگ از کاتالوگ : وقتی یک رنگ را از کاتالوگ برای منزل خود بر می گزینید ، به اصطلاح شما بر آن رنگ احاطه دارید اما وقتی آن را به دیوار های خانه می زنید ، این رنگ است که بر شما احاطه دارد .به عبارت دیگر ، رنگ ، پر رنگ تر به نظر می آید . بنابر این بهتر است برای منزل خود ، رنگ های کمرنگ تر را بر گزینید تا بعد از مدتی از رنگ خانه تان خسته نشوید .

کد رنگ های کامپیوتری

کد رنگ های کامپیوتری موجود در کاتالوگ ، انواع رنگها با طیف های بسیار گسترده ای را شامل می شود . شما می توانید با دانلود کاتالوگ رنگ های کامپیوتری ، رنگ مد نظر خود را با مقدار دلخواه سفارش دهید.

قیمت ترکیب رنگ کامپیوتری

قیمت این رنگ ها متشکل از قیمت بیس سفید, خمیر رنگ مصرفی و کارمزد می باشد. به طور کلی عاملی که باعث تغییر محسوس در قیمت نهایی می گردد مقدار خمیری است که برای تهیه رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. هر چه رنگ شما تیره تر باشد مقدار خمیر مصرفی بیشتر و در نتیجه قیمت نهایی افزایش می یابد و هر چه رنگ انتخابی از خمیرهای قرمز, زرد, بنفش و بخصوص ارغوانی بیشتری برخوردار باشد قیمت رنگ افزایش می یابد. قیمت رنگ اکریلیک کامپیوتری و رنگ کامپیوتری تفاوت زیادی به هم ندارند همانطور که بیان شد تفاوت در این است که کدام چه خمیری و به چه میزانی استفاده شود. البته خمیرهای موجود در بازار دارای برندها متفاوت و متعاقبا کیفیت های متفاوتی می باشند. از جمله این برندها خمیر ساخت هند و هلند می باشد.

ترکیب رنگ کامپیوتری
ترکیب رنگ کامپیوتری

ترکیب رنگ کامپیوتری چگونه انجام می شود

ترکیب رنگ کامپیوتری موجود در فروشگاه اینترنتی پخش رنگ خورشیدیان خدمات خوبی را به مشتریان خود عرضه می کند تا مشتریان به دفعات و به هر مقدار که خواسته باشند بتوانند رنگ مطلوب خود را به دست آورند.

برای رسیدن به رنگ مطلوب خود کافی ست کد رنگ را انتخاب کنید و اپراتور این کد رنگ را به دستگاه وارد نماید.

در ادامه بیس سفید مورد نظر داخل دستگاه قرار میگیرد. یک دقیقه بعد خمیر به بیس سفید تزریق می گردد.

بیس سفیدی که خمیر به آن اضافه شده در مرحله بعد توسط اپراتور داخل میکسر قرار داده می شود تا رنگی کاملا یکنواخت به دست آید.

ترکیب رنگ کامپیوتری تهران

فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار خورشیدیان بصورت آنلاین عملیات سفارش گیری ترکیب رنگ کامپیوتری را انجام می دهد و شما عزیزان هر کجای کشور عزیزمان ایران باشید ، میتوانید رنگ دلخواه خود را درب منزل خود دریافت نمایید. اما عزیزانی که در تهران حضور دارند می توانند با مراجعه حضوری به محل دفتر پخش رنگ و ابزار خورشیدیان واقع در بزرگراه فتح ، بلوار خلیج فارس ، رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایند و کمتر از نیم ساعت رنگ خود را دریافت نماییند.

اسپری ها

پخش انواع اسپری شرکت های گلریز ، آبرود، نورآرا و …

56

تینرها

پخش تینرهای فوری و روغنی شرکت های بیات و سوناز

تینرهای فوری:1390299785-web02

شرکت بیات: بصورت لیتری، گالن، ۱۰ لیتری، حلب و بشکه

شرکت سوناز: بصورت لیتری، گالن، ۲۰ لیتری و بشکه

تینرهای روغنی:

بسته بندی ۱ لیتری، گالن و دبه

X
Add to cart