ترکیب رنگ کامپیوتری

ترکیب رنگ کامپیوتری

ترکیب رنگ کامپیوتری چیست ؟

ترکیب رنگ کامپیوتری ، یکی از مشکلات بزرگ و مهمی که شما عزیزان برای انتخاب رنگ مناسب برای محیط زندگی ومحل کار خود هستید این است که اگر بخواهید رنگ مورد نظر خود را تهیه کنید باید تعداد زیادی از رنگهای مادر را با هم ترکیب کنید . این موضوع علاوه بر وقت گیر بودن و هزینه بر بودن آن دو مشکل اساسی دارد . اول این که آن رنگی که پس از ترکیب کردن بوجود می آمد ، همان رنگ مد نظر شما (بصورت صد در صد) نبود و دوم اینکه بر فرض مثال اگر آن رنگ ، همان رنگ مد نظر شما بود ، برای بدست آوردن همان رنگ در نوبت های بعدی با مشکل مواجه میشوید و دقیقا همان رنگ قبلی را نمی توان تهیه کرد و این باعث می شود که ادامه اجرای رنگ با همان رنگ قبلی و یکسان ، اجرا نشود.

ما این مشکل را با دستگاه ترکیب رنگ کامپیوتری برای شما عزیزان برطرف کرده ایم. شما میتوانید رنگ مورد نظر خود را از کاتالوگ و رنگهای موجود در سایت انتخاب کنید و هم بصورت آنلان و هم بصورت حضوری خرید خود را انجام دهید و درب منزل خود دریافت نمایید.

یکی از مزیت های این نوع رنگهای ترکیبی کامپیوتری این است که شما پس از ماهها و حتی چند سال بعد از خرید اول خود ، به همان رنگ و البته به هر مقدار که نیاز داشته باشید ؛ بدون استرس و نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن آن رنگ را درب منزل خود دریافت نمایید . فقط کافیست کد رنگی که در نوبت اول سفارش داده اید را به ما اعلام کنید.

فروشگاه اینترنتی پخش رنگ خورشیدیان بهترین مرکز ترکیب رنگ کامپیوتری به صورت آنلاین در ایران است که این امکان را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید بدون کوچک ترین حرکتی، فقط رنگ مورد نظر خود را به صورت آنلاین مشاهده و خرید کنید و در سریع ترین زمان ممکن درب محل خود دریافت نمائید!

مزایای سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری

 • با استفاده از این روش مشتری لازم نیست چندین رنگ و مادر رنگ تهیه کند و مازاد آن را دور بریزد
  یا بالاجبار مصرف نماید.
 • مقدار بهینه ای از خمیر رنگ اضافه می شود و در عمل ارزانتر از روش سنتی می باشد.
 • خطای انسانی در ترکیب رنگ حذف می شود.
 • ترکیب رنگ در مقادیر کم (1 کوارت) امکان پذیر است.
 • ترکیب رنگ تکرار پذیر است و در صورت تمایل مشتری، کد رنگی که تینت شده ثبت می شود و در صورت مراجعه مجدد مشتری از همان رنگ به هر مقدارکه لازم داشته باشد ترکیب و تحویل مشتری می گردد.
 • مشتری با هر سلیقه ای رنگ دلخواه خود را اجرا می کند.
 • رنگ ترکیبی ساخته شده با کامپیوتر یک مزیت بزرگ دارند و آن این که شما هزینه ی کمتری را می پردازید چرا که رنگ را به میزان نیاز خود تهیه می کنید و در صورت اتمام دوباره همان رنگ برای شما ساخته می شود .
 • تنوع رنگی بسیار بالا
 • و …
ترکیب رنگ کامپیوتری

ترکیب رنگ کامپیوتری

کاتالوگ رنگ های کامپیوتری

برای استفاده از ترکیب رنگ کامپیوتری به یک کاتالوگ رنگ نیاز دارید : این کاتولوگ ها برگه های رنگ شده ای هستند که هر کدام یک کد رنگ را نشان می دهد. شما عزیزان با مراجعه به این لینک می توانید کاتالوگ کدهای رنگ کامپیوتری را مشاهده کنید و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید .

یک نکته در انتخاب رنگ از کاتالوگ : وقتی یک رنگ را از کاتالوگ برای منزل خود بر می گزینید ، به اصطلاح شما بر آن رنگ احاطه دارید اما وقتی آن را به دیوار های خانه می زنید ، این رنگ است که بر شما احاطه دارد .به عبارت دیگر ، رنگ ، پر رنگ تر به نظر می آید . بنابر این بهتر است برای منزل خود ، رنگ های کمرنگ تر را بر گزینید تا بعد از مدتی از رنگ خانه تان خسته نشوید .

کد رنگ های کامپیوتری

کد رنگ های کامپیوتری موجود در کاتالوگ ، انواع رنگها با طیف های بسیار گسترده ای را شامل می شود . شما می توانید با دانلود کاتالوگ رنگ های کامپیوتری ، رنگ مد نظر خود را با مقدار دلخواه سفارش دهید.

قیمت ترکیب رنگ کامپیوتری

قیمت این رنگ ها متشکل از قیمت بیس سفید, خمیر رنگ مصرفی و کارمزد می باشد. به طور کلی عاملی که باعث تغییر محسوس در قیمت نهایی می گردد مقدار خمیری است که برای تهیه رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. هر چه رنگ شما تیره تر باشد مقدار خمیر مصرفی بیشتر و در نتیجه قیمت نهایی افزایش می یابد و هر چه رنگ انتخابی از خمیرهای قرمز, زرد, بنفش و بخصوص ارغوانی بیشتری برخوردار باشد قیمت رنگ افزایش می یابد. قیمت رنگ اکریلیک کامپیوتری و رنگ کامپیوتری تفاوت زیادی به هم ندارند همانطور که بیان شد تفاوت در این است که کدام چه خمیری و به چه میزانی استفاده شود. البته خمیرهای موجود در بازار دارای برندها متفاوت و متعاقبا کیفیت های متفاوتی می باشند. از جمله این برندها خمیر ساخت هند و هلند می باشد.

ترکیب رنگ کامپیوتری

ترکیب رنگ کامپیوتری

ترکیب رنگ کامپیوتری چگونه انجام می شود

ترکیب رنگ کامپیوتری موجود در فروشگاه اینترنتی پخش رنگ خورشیدیان خدمات خوبی را به مشتریان خود عرضه می کند تا مشتریان به دفعات و به هر مقدار که خواسته باشند بتوانند رنگ مطلوب خود را به دست آورند.

برای رسیدن به رنگ مطلوب خود کافی ست کد رنگ را انتخاب کنید و اپراتور این کد رنگ را به دستگاه وارد نماید.

در ادامه بیس سفید مورد نظر داخل دستگاه قرار میگیرد. یک دقیقه بعد خمیر به بیس سفید تزریق می گردد.

بیس سفیدی که خمیر به آن اضافه شده در مرحله بعد توسط اپراتور داخل میکسر قرار داده می شود تا رنگی کاملا یکنواخت به دست آید.

ترکیب رنگ کامپیوتری تهران

فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار خورشیدیان بصورت آنلاین عملیات سفارش گیری ترکیب رنگ کامپیوتری را انجام می دهد و شما عزیزان هر کجای کشور عزیزمان ایران باشید ، میتوانید رنگ دلخواه خود را درب منزل خود دریافت نمایید. اما عزیزانی که در تهران حضور دارند می توانند با مراجعه حضوری به محل دفتر پخش رنگ و ابزار خورشیدیان واقع در بزرگراه فتح ، بلوار خلیج فارس ، رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایند و کمتر از نیم ساعت رنگ خود را دریافت نماییند.